Zonnig HOLI 2012 in het wijkpark Transvaal


Wereldwijd wordt jaarlijks door meer dan een miljard mensen het HOLI-feest gevierd....natuurlijk ook in Den Haag! Beschenen door de eerste lente-zonnestralen was er donderdag 8 maart 2012 een groot kleurrijk HOLI-feest in het Wijkpark Transvaal. Met veel optredens waaronder de dansgroep van meester Aglad.
Subh Holi!
|
vrolijk soeph holi allemaal
melisa 5a
ik ben moslim maar holi pagwa is een beetje leuk.
seymanur 6b
Ik ging niet in het veld in weidpark.maar ik ben wel eeven langs gekomen.
fijne hollydag mensen die holly vieren. ik ben ook weer blij met de lente.
groetjes esther 7d
subh holi was echt leuk, ik wou nog een keer doen.
radha 7b
Toen ik met mijn vriendin naar bibliotheek ging zag ik dat heel veel mensen die naar elkaar poeder gooiden.de ene had poeder op zijn gezicht en de ander had op zijn broek.
Ik had een poeder gevonden op grond, erin zat nog een klein beetje, Toen wilde ik die poeder op mijn vriendin gooien,even later toen ik naar mijn broek keek was ik helemaal poeder geworden in plaats van mijn vriendin.... Haha :p
Esma 7c
soeph holi danish
pralay 5a
ik wil het meemaken maar ik ga niet want ik ben bang dat die poeder of zo in mijn oog komt en ik ben Turk ja dat kan dan dus helaas niet
daggg liefs- merve s. 7c
IK WENS ALLE KINDEREN,HUN OUDERS/VERZORGERS EN DE MEESTERS EN JUFS ,
DIE HOLI VIEREN , EEN MOOIE DAG .
SUBH HOLI !
MEESTER TON
WERELDNIEUWS VIDEO HOLI 2012 WIJKPARK TRANSVAAL




Meer weten? Klik hier door naar de WEBSITES:
Website Holi City Mondial

Nog meer video uit het WERELDNIEUWS:
.....WERELDNIEUWS VIDEO Holifeest.......WERELDNIEUWS VIDEO bezoek holi-winkel.....
VIDEO: Holi feest Transvaal Verleden jaar WereldOmroep


|